Pozycja 97, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

HOMER - Ilias. Przekładał Jan Czubek. Wstęp Kazimierza Morawskiego. Wyd. zupełne. W‑wa-Lublin -ŁódĽ [1921]. Gebethner i Wolff. 16d,s.XVI,558, opr. psk. współczesna, sygn. naklejk± Piękne Ksi±żki Warszawa: narożniki i grzbiet z jasnr±zowej skóry, złocone napisy na grzbiecie i tłoczone zdobienia, karton marmoryzowany.
Bardzo ładny egzemplarz. Ze słowniczkiem i Spisem imion własnych.
Cena: 300