Pozycja 89, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

IŁŁAKOWICZ Kazimiera - Wiersze o Marszałku Piłsudskim 1912 -1935. W‑wa 1936, Gł. Księg. Wojsk. 8,s.104, 2 oryg. drzeworyty, okł.oryg.;opr.sk. współczesna, sygn. naklejk±: Piękne Ksi±żki Warszawa: skóra czerwona, na okładce złocona tytulatura i monogram JP, srebrzony orzeł.
Okładka lekko zaplamiona, pieczęcie. Ładny egzemplarz w ekskluzywnej oprawie. Nakład 2120 num. egz. Ten 1420, podpisany przez autorkę. Okładka, układ graficzny i 2 drzeworyty [tytułowy i głowa Marszałka] Atelier Girs-Barcz.
Cena: 600