Pozycja 86, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

H. B. - Délices a la Table Sainte ou la communion fréquente et l'adoration du tres Saint Sacrament, par l'abbé. .. Paris-Lyon 1890. Zech et Fils. 16m, s.280, 2 ilustracje: chromolitografia, opr.sk. luksusowa: skóra ciemnobr±zowa, grzbiet 5ciopolowy, złocony tytuł, jedwabne br±zowe wyklejki, złocone dublury i brzegi kart.
Modlitewnik. Bardzo ładny egzemplarz.