Pozycja 74, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

GOETHE Johann Wolfgang - Lis Przechera. Z 36 ilustracjami Wilhelma Kaulbacha. Przekład Leopolda Staffa. W‑wa 1986. WAiF. 4,s.228, [3], ilustracje na tablicach, ekskluzywna oprawa psk. współczesna, sygn. naklejk± Piękne Ksi±żki Warszawa: narożniki i 7miopolowy grzbiet z br±zowej skóry, karton marmoryzowany, na grzbiecie złocone napisy i tłoczone zdobienia.
Bardzo ładny egzemplarz. Poemat ilustrowany rycinami niem. malarza, rysownika, ilustratora (1805 - 1874) wg niem. wyd. z 1846 r.