Pozycja 72, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

GOMULICKI Wiktor - Wybór wierszy. (Z portretem autora). W‑wa 1900. Nakł. księg. T. Paprockiego i S-ki. 16, s.204, III, portret, opr. psk. z epoki, złocone brzegi kart.
Oprawa lekko przetarta. 1 wydanie.
Cena: 75