Pozycja 72, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

[GLUZIŃSKI Tadeusz] Rolicki Henryk - Zmierzch Izraela. W‑wa 1932. Skł. gł. w Administracji „My¶li Narodowej”. 8,s.420, [3], oprawa psk. współczesna, sygn. naklejk±: Piękne Ksi±żki Warszawa: grzbiet i narożniki z czarnej skóry, złocone zdobienia i napisy.
Skasowane pieczęcie. Bardzo ładny egzemplarz. Historia Żydów napisana przez działacza politycznego, publicystę i ideologa ruchu narodowego, członka Stronnictwa Narodowego i Obozu Narodowo-Radykalnego w okresie II Rzeczypospolitej.
Cena: 600