Pozycja 71, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

GEMBARZEWSKI Bronisław - Wojsko polskie. [T.1: ] Księstwo Warszawskie 1807-1814. Oprac. i rysował. .. Z przedmow± Szymona Askenazego. W‑wa 1905. Gebethner i Wolff. 4,s.XII,362, LIII: Lista imienna oficerów wojska Księstwa Warszawskiego, ilustracje w tek¶cie i 8 kolorowych tablic, opr.pł. sygn.: Karol Wójcik Introligatornia Kraków.
Oprawa przybrudzona, odchodzi od grzbietu, naddarty dół grzbietu, blok ksi±zki luĽny. Podpis.