Pozycja 607, dział CZASOPISMA
poprzednia pozycja następna pozycjaBiesiada Literacka, 1893, T. XXXVI Nr 26 (914) - 52 (939). Warszawa, 1893, Redaktor i wydawca Władysław Maleszewski. 4, s. [4], 416, liczne drzeworyty, oprawa płsk. z epoki, nieznacznie uszkodzona, stan dobry. Zawiera: Powie¶ci, opowiadania, podróże, poezye, utwory sceniczne, artykuły naukowo-literackie i przegl±dy artystyczne i in. |
Cena: 500 zł |