Pozycja 606, dział CZASOPISMA
poprzednia pozycja następna pozycjaBiesiada Literacka, 1893, T. XXXV Nr 1 (888) - 26 (913). Warszawa, 1893, Redaktor i wydawca Władysław Maleszewski. 4, s. [4], 416, liczne drzeworyty, oprawa płsk. z epoki, uszkodzona, stan dobry. Zawiera: Powie¶ci, opowiadania, podróże, poezye, utwory sceniczne, artykuły naukowo-literackie i przegl±dy artystyczne i in. |
Cena: 500 zł |