Pozycja 58, dział Z KSIĘGOZBIORU JERZEGO FICOWSKIEGO

GABRYEL syn Jozuego Herschel Schossburg - Brama pokuty. Elegia historyczna przez Znakomitego Rabina. ... Dzieło drukowane w Amsterdamie, 1651 r. u Emmanuela Benwenisty. Przekład polski dokonany ze współpracownictwem Xawerego Korczak Branickiego. Paryż 1879. Druk. Polska Adolfa Reiffa. 8,s.XXIX, [3],64, okł.oryg. opr.pł. współczesna.
Stan dobry. Dedykowane przez Branickiego St. Tarnowskiemu. Polszczyznę poprawił Ant. Waga. Na s. XIX-XXVII listy St. Tarnowskiego, K. Branickiego i wielkiego rabina paryskiego Zadoca Kahna.