Pozycja 57, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

[DZIEKOŃSKI Tomasz] - Życie Napoleona podług najlepszych źródeł. Z rycinami na stali rytemi z oryginalnych obrazów najsławniejszych malarzy francuskich. T.1-2. S. H. Merzbach. 8,s.508, [4],460, [4], 19 (z 24) stalorytów, opr. psk. Współczesna: sygn. naklejką Piękne Książki Warszawa: narożniki i 5ciopolowe grzbiety z czerwonej skóry, złocone zdobienia i napisy.
Na rycinach i części kart zabrązowienia i ślady przybrudzenia. Biografia oprac. na podstawie dzieł wielu autorów. Ryciny wg obrazów malarzy francuskich wykonane przez rytowników niemieckich: Sichling, E.Schuler, Pinhas, A.Fleischmann, i in.
Cena: 600