Pozycja 53, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

DICKENS K[arol] - Klub Pickwicka. Powieść w 3 tomach z 41 illustracjami. Przetł. z ang. Włodzi­mierz Górski. W‑wa-Kraków 1910. Gebethner i Wolff. Gebethner i Sp. Druk. P.Laskauer. 8,s.221,221,207, ilustracje w tekście, opr. psk. współczesna w 1 wol. sygn. naklejką Piękne Książki Warszawa: narożniki i 5ciopolowy grzbiet z brązowej skóry, złocone napisy i zdobienia, karton marmoryzowany. Ciekawe Powieści. Miesięcznik pośw. najwybitniejszym powieściom i romansom polskim i obcym.
Bardzo ładny egzemplarz w ekskluzywnej oprawie.
Cena: 240