Pozycja
525
, dział
MALARSTWO WSPÓŁCZESNE
poprzednia pozycja
następna pozycja
Wałach Stanisław, Zaczarowany ogród
Wałach Stanisław (1919-1983) - Zaczarowany ogród. Sygn.p.d.:S...W... Olej na dykcie. Wym.: 61 x 41 cm, opr.
Cena:
800
zł
poprzednia pozycja
następna pozycja