Pozycja 525, dział MALARSTWO WSPÓŁCZESNE

Wałach Stanisław, Zaczarowany ogród Wałach Stanisław (1919-1983) - Zaczarowany ogród. Sygn.p.d.:S...W... Olej na dykcie. Wym.: 61 x 41 cm, opr.