Pozycja
520
, dział
MALARSTWO WSPÓŁCZESNE
poprzednia pozycja
następna pozycja
Szyfter Edward, Ko¶ciół Bożego Ciała w Krakowie.
Olej, tektura. Sygn. p.d. : Edi Szyfter 1944 r. Wymiary: 36 x 32 cm, opr.
Cena:
1800
zł
poprzednia pozycja
następna pozycja