Pozycja 519, dział MALARSTWO WSPÓŁCZESNE

Folfas Andrzej, Bez tytułu, 1993 Olej, płótno, wym.: 400 x 700. Dedykacja autora dla matki przyjaciela. Syg. FOLFAS 91.
Cena: 750