Pozycja
519
, dział
MALARSTWO WSPÓŁCZESNE
poprzednia pozycja
następna pozycja
Folfas Andrzej, Bez tytułu, 1993
Olej, płótno, wym.: 400 x 700. Dedykacja autora dla matki przyjaciela. Syg. FOLFAS 91.
Cena:
750
zł
poprzednia pozycja
następna pozycja