Pozycja 518, dział MALARSTWO WSPÓŁCZESNE

Fabijański Stanisław - Krużganki, Kraków Akwarela,sygn.: St.Fabijański, Kraków 1917. Wym. 30x38 cm, oprawa: rama, szkło. St.Ignacy Fabijański (1865-1947), malarz, rzeĽbiarz. Studia pod kier. Marconiego, Łuszczkiewicza, Loefflera, Matejki. M.in. malarz zabytkowych miast polskich zwłaszcza Krakowa.
Cena: 1500