Pozycja 503, dział GRAFIKA RYSUNEK

Puchała Kazimierz - Ko¶ciół we Włoszech. Miedzioryt sygn. na płycie: KPuchała Capadisso 1924. Wymiary: 19 x 14 cm. Naklejony na kartonie. Pod rycin± dedykacja atramentem: Kochanemu Józkowi w dniu ¶. Patrona Kazek P. 19.3.1953. Oprawa passe-partout, rama, szkło