Pozycja 498, dział GRAFIKA RYSUNEK
poprzednia pozycja następna pozycjaGdańsk. Danzig - Jopengasse. Ulica Piwna z ko¶ciołem Mariackim w tle. Drzeworyt, lata 20-te, wym.: 26 x 18 cm., sygn. oł. pod komp.: Danzig - Jopengasse, Alfred Bruck. Oprawa: rama, szkło. A.Bruck (1874-1964), niem. malarz i rytownik. |
Cena: 300 zł |