Pozycja 494, dział GRAFIKA RYSUNEK
poprzednia pozycja następna pozycja[Album de Vilna] Szyszak z czasów Zygmunta I Opis: 'Naydawniejszy zabytek w swym rodzaju z dot±d nam znanych starożytno¶ci krajowych. Oryginał znayduje się w zbiorach K. ¦widzińskiego'. Chromolitografia, sygn.: 'Thurwanger lith.'. Imp. Lemercier a Paris. (1850-1851). Wym. ca.: 405 x 570 mm. Grafika pochodzi z poszytu 4, serii 2. Wydawca: Jan Kazimierz Wilczyński Stan zachowania dobry, lekkie zabrudzenia papieru. |
Cena: 300 zł |