Pozycja 493, dział GRAFIKA RYSUNEK

[Album de Vilna] Okładka z motywem kwiatów i ptaków Chromolitografia, sygn.: 'E. Hauger invet lith.'. Imprime en couleurs Lemercier rue de Seine 55 a Paris. (1849). Wym. ok.: 392 x 570 mm. Okładka do serii 2. Wydawca: Jan Kazimierz Wilczyński.  Stan zachowania dobry, lekkie zabrudzenia papieru.
Cena: 700