Pozycja 49, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

DYAKOWSKI B[ohdan] - Z naszej przyrody. Obrazy z życia zwierząt i roślin krajowych. Wyd.2. W‑wa 1907. M. Arct. 8,s.VI,564, ilustracje w tekście i 24 chromolitografowane tablice, opr. psk. z epoki, narożniki i 4ropolowy grzbiet z brązowej skóry, złocone zdobienia, tytulatura i monogram K. P.;płótno brązowe.
Na 2 kartach słaby ślad zacieku, poza tym stan dobry.