Pozycja 470, dział STARODRUKI

[Lancicius (Łęczycki) Mikołaj] - Gloria S. Ig fundatoris.natii S. Iesu Quam ei, Divino beneficio, peperit, tu[m] eius admirabilis Sanctimonia, miraculis & Canonizatione confirmata; ... Cracoviae 1622 In Offi. Andreae Petricvij. 16, k.[4], s. 152, opr. sk. z epoki, grzbiet pięciopolowy, złocone zdobienia. XIX w. zapiski własno¶ciowe. 1 wydanie. Życie ¶w. Ignacego de Loyoli, założyciela Towarzystwa Jezusowego. Wyszło bezimiennie.
Cena: 1200