Pozycja 459, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

NORWID Cyprjan [Kamil] - Dzieła. (Drobne utwory poetyckie - poematy - utwory dramatyczne - legendy, nowele, gawędy - przekłady - rozprawy wierszem i proz±). Wyd. obja¶nił i wstępem krytycznym poprzedził Tadeusz Pini. W‑wa 1934. Sp. Wyd. „Parnas Polski”. Druk. W. L. Anczyca i Sp. 8,s.XLVIII,648, 40 ilustracji w tek¶cie i poza tekstem, 5 podobizn autografów, opr. psk. współczesna: narożniki i 5ciopolowy grzbiet z br±zowej skóry, złocona tytulatura i zdobienia na grzbiecie, karton marmoryzowany, brzegi kart barwione. [Biblioteka Poetów Polskich T. V. ]
Ładny egzemplarz w ekskluzywanej oprawie.

.