Pozycja 450, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

MOUSEION Erotikon. Ein bibliographisches und biographisches Nachschlagwerk, eine Kunst-und Literaturgeschichte für die Gebiete sotadischen, folkloristischen, skatologischen und kuriosen Schaffens von der Antike bis zur Gegenwart. Wien [ca 1925]. Verl. für Kulturforschung. 8,s.944, liczne kolorowe i czarnobiałe tablice i ilustracje w tekście, opr.sk. sygn. naklejką: Piękne Książki Warszawa: skóra czerwona, złocona tytulatura, ilustracja na okładce.
Stan bardzo dobry. Leksykon erotyki: kultura, literatura i sztuka od starożytności do współczesności. Zawiera ok. 3200 haseł ozdobionych rycinami z historii obyczajów. .