Pozycja 448, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

MOSZYŃSKI Kazimierz - Kultura ludowa Słowian. Cz.1: Kultura materjalna. Z 21 mapkami oraz z rycinami 1138 przedmiotów. Kraków 1929. PAU. 8,s.IX,710, ilustracje w tek¶cie, okł.oryg.;opr. psk. współczesna, sygn. naklejk±: Piękne Ksi±żki Warszawa, narożniki i 5ciopolowy grzbiet z br±zowej skóry, złocone zdobienia i tytulatura.
Pieczęć, s.705-710 w odbitce kserogr. ,1 karta przybrudzona. 1 wydanie. Z indeksem.
Cena: 200