Pozycja 441, dział SZTUKA-RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE

KAMPF Arthur - Zwanzig Radierungen zu Shakespeares Werken. Berlin [ca 1925].
Volksverband d. Bücherfreunde Wegweiser=Verlag G. M. B. H. Folio, s.4, 20 akwafort na grubym papierze, wym. komp.: 22 x 14 cm, ark.: 45,5 x 31 cm; sygn. na pł.: A. Kampf, egz. podpisany przez artystę, oryg. kart. teka.
2 karty tekstu i 1 akwaforta z niewielkimi zabr±zowieniami. Ryciny przedstawiaj± sceny z dramatów Szekspira.
A. Kampf (1864-1950), niem. malarz hist.;grafik, prof. A. S. P.;członek Pruskiej Akademii Sztuk Pięknych.