Pozycja 437, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

MICKIEWICZ. ZŁOŻENIE zwłok Adama Mickiewicza na Wawelu dnia 4go Lipca 1890 roku. Ksi±żka pami±tkowa. Kraków 1890. Druk. Zw. 16d, s.143, [1], ilustracje, okł.oryg., opr.ppł. ozdobna sygn. naklejk±: P. Repetowski Introligator w Krakowie; płótno granatowe, złocone zdobienia i napisy na grzbiecie, karton i wyklejki ozdobne.
Bardzo ładny egzemplarz.
Cena: 120