Pozycja 43, dział Z KSIĘGOZBIORU JERZEGO FICOWSKIEGO

GROTTGER Artur - Cykle: Warszawa - Polonia - Lituania - Wojna. Lwów-W‑wa [1907]. H.Altenberg, E.Wende i Sp. Druk W. L.Anczyca i Sp. Folio. Warszawa. Wstęp A. Potocki. 7 naklejonych ilustracji. Polonia (1863). Wstęp A.Potocki. 9 naklejonych ilustracji. Lituania (1863). Wstęp A.Potocki. 6 naklejonych ilustracji. Wojna. Wstęp T. Pini. 12 naklejonych ilustracji. Opr.pł.oryg. ozdobna: bordowe płótno, na okładce naklejona ilustrcja „Bój” z cyklu Lituania.
Brzegi oprawy lekko otarte, małe pęknięcie przy grzbiecie, wyklejka na tylnej okładce przedarta.
Cena: 300