Pozycja 423, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

MEREŻKOWSKI Dmitrij S. - Napoleon. [Biografia]. Przeł. Paweł Hulka-Laskowski. W‑wa [1930]. Trzaska, Evert i Michalski. 8,s.326, 31 ilustracji naklejonych na tablicach, opr.pł.oryg. ozdobna, płóno niebieskie, złocone zdobienia i tytulatura.
Oprawa pęknięta przy grzbiecie, 1 karta luĽna. Stan dobry.
Cena: 280