Pozycja 418, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

MASSON Frédéric - Napoléon et sa famille. T.1 - 13 [komplet]. Paris 1899 - 1926. Albin Michel, Paul Ollendorff. 8,s.XIII,436, [1]; 478; V,450, [1]; 512; XVII,352; 376; XI,512; XXXV,372; 452; VIII,450; 368; XII,498,431; opr. psk. z epoki: artystycznie jednolita, różniące się kolorystycznie grzbiety: 11 tomów z brązowymi grzbietami, 2 tomy z grzbietami zielonymi, złocone zdobienia i tytulatura.
Bardzo

ładny egzemplarz. Efektowna oprawa z symboliką napoleońską. Napoleon i jego rodzina. Szczegółowa biografia, dokonania historyczne i wojskowe cesarza, od jego narodzin do śmierci, opublikowana piórem franc. historyka napoleonisty (1847-1923). pełnego uwielbienia dla cesarza. Obejmuje okres od 1769 do 1821 r.
Wydanie skompletowane z kilku edycji. 11 tomów wyd. Albin Michel, 4 tomy Paul Ollendorff.
Cena: 750