Pozycja 405, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ŁOZIŃSKI Władysław - Życie polskie w dawnych wiekach. Wyd.6, ilustrowane, przejrz. i uzup. W‑wa 1937. J. Przeworski. 4,s.VIII,251, 114 tablic z ilustracjami, opr.pł.oryg.: płótno granatowe, czerwony szyldzik, złocone zdobienia i tytulatura.
1 rozkładana tablica przedarta, poza tym stan dobry. Tre¶ć: Zamki i pałace, dwory i dworki, ubiory i splendory, dom i ¶wiat. Z indeksem osób i miejscowo¶ci.
Cena: 200