Pozycja 401, dział MIASTA REGIONY PRZEWODNIKI

TEMAJER Kazimierz [Przerwa] - Poezye wybrane. Kraków [1917]. Nakł. księg. J. Czerneckiego. Warszawa: Staraniem Komitetu Wydawnictwa Jubileuszowego i Prenumeratorów. 8,s.255, portret autora, opr. psk. sygn. pieczęci±: R. Jahoda Introligator Kraków: grzbiet z br±zowej skóry, złocone zdobienia i tytulatura, płótno beżowe.
Stan więcej niz dobry. Podpis. W zbiorze wiele wierszy o tematyce tatrzańskiej.
Cena: 350