Pozycja 369, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ZALESKI Józef Bohdan - Pisma. T.1-4 [komplet]. Wyd. zbiorowe przejrzane przez autora. Lwów 1877. Gubrynowicz i Schmidt. 16d, s.280,302,227,247, opr.pł. ze złoconym popiersiem poety.
W t.1 oprawa pęknieta przy grzbiecie, w 4 brak części grzbietu. Pieczęcie. Treść: I-II: Wiersze różne, III: Pieśni serbskie spolszczone, Tłumaczenia, IV: Dum i dumek księga trzecia, Wniebogłosy, Wiersze różne.
Cena: 350