Pozycja 345, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

TREMBECKI Stanisław - Poezye. Z popiersiem autora. Wydanie nowe Jana Nep. Bobrowicza. T.1-2. Lipsk 1836. Breitkopf et Haertel. 16, s.208,212, portret autora: litografia, opr.kart. z epoki w 1 wol., dwa szyldziki na grzbiecie z tytulaturą. Biblioteka Kieszonkowa Klassykow Polskich, wydana przez Jana Nep. Bobrowicza. T. XXIV-XXV.
Przetarty, z ubytkami grzbiet oprawy, wycięty mały fragment kart przedtyt. T. I: Krótka wiadomość o życiu Stan: Trembeckiego, Bajki, Wiersze rozmaite, Listy, Wiersze pod imieniem Bielowskiego. II. Zofijówka, Polanka i Powązki, Początek księgi IV Eneidy Wirgiliusza, Sierota chiński (z Woltera), Syn marnotrawny. Portret sygn.: v.R.Weben.
Cena: 300