Pozycja 343, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

[TOMASZ a Kempis] -L'IMITATION de Jésus - Christ. Traduction nouvelle avec réflexions par. .. G[eorges] Darboy archeveque de Paris. .. 8 éd. rev. et corr. Paris [ok. 1865]. La­pla­ce.
 16d,s.XXXIV,608, 8 stalorytów, opr.sk. sygn. naklejk±: L.Lesort a Paris: skóra czarna, grzbiet 6ciopolwy, złocony tytuł, ozdobne wyklejki, złocona dublura.
Bardzo ładny egzemplarz. „O na¶ladowaniu Chrystusa” [Tomasza Kempis] w nowym tłumaczeniu i rozważaniach arcybiskupa Paryża. Ryciny sygn.: l'Abbé Lambert del., Ludy sculp.
Cena: 300