Pozycja 343, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

KONOPACKI Szymon - Chronologja dziejów Królestwa Polskiego dla młodego pokolenia. T.1- 2. Edycya druga z popraw± i dodatkami z tegoczesnych autorów czerpanemi. Poznań 1878. J. K. Żupański. 8,s.CIX, [1],194, [1],277,70, opr.pł. z epoki z herbami Polski i Litwy na okładce.
Oprawa czę¶ciowo odbarwiona, z ubytkiem na grzbiecie, pocz±tkowe karty ze ¶ladami zalania. Praca kompilacyjna; korzystał m. in. z Długosza, Lelewela, J. S. Bandtkiego, Naruszewicza, Albertrandego. Z indeksem.
Cena: 100