Pozycja 342, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

TOŁSTOJ Lew - Dzieła. T. I - XIV. j.w.
Bardzo ładny egzemplarz. Oprawa: skóra br±zowa, cieniowana, lakierowana. Grzbiety 5ciopolowe, wypukłe. Na każdym tomie wypukłe szyldziki z napisami. Na okładkach w zwierciadle bordiury portrety autora.
Cena: 3000