Pozycja 341, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

TOŁSTOJ Lew - Dzieła. T. I - XIV. W‑wa 1956 - 57. PIW. 8, 1 portret, opr. psk.: narożniki i 6ciopolowe grzbiety z jasnobrązowej skóry, czerwone i czarne szyldziki, złocone napisy i zdobienia, karton marmoryzowany, sygn. naklejką Piękne Książki Warszawa.
Na kilku tomach podpis. Bardzo ładny egzemplarz w ekskluzywnej oprawie. Wydanie pod red. Pawła Hertza. T. I: Dzieciństwo, lata chłopięce, młodość. II - III: Opowiadania. IV - VII: Wojna i pokój. VIII - IX: Anna Karenina. X: Opowiadania. XI: Utwory dramatyczne. XII: Opowieści i opowiadania. XIII: Zmartwychwstanie. XIV: Opo­wieści i opowiadania.
Cena: 4000