Pozycja 334, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

KIPLING Rudyard - Takie sobie bajeczki dla małych dzieci. (Just so Stores). Ilustrowane przez autora. Przeł. Stanisław Wyrzykowski. Książka pierwsza. Wyd.4. W‑wa 1928. M. Arct. 8,s.90, [2], ilustracje, okł.oryg. ozdobna. ‒. .. Książka druga. W‑wa 1928. M. Arct. 8,s.[5], ilustracje, okł.oryg. ozdobna. Oprawa pł. w 1 wol.: płótno brązowe, złocone napisy, ilustracja na okładce.
Bardzo

ładny egzemplarz.
Cena: 120