Pozycja 332, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

SZCZEPAŃSKI Jan Julian - Polihymnia. .. T. V. Lwów 1827. P. Piller. 8,s.165, [2].
T. VI. Lwów 1828. P. Pillera. 8,s.167, [9].
Oprawa psk. z epoki w 1 wol., lekko otarta. Stan dobry, podpis. T. V i VI (ostatni) zawiera: Wybór przekładów i na¶ladowań różnych autorów. Tłumaczyli: D.B.Tomaszewski, J.U.Niemcewicz, Gosławski, Kruszyński, Gorczy­czewski, Wiernikowski, Dmochowski, Lipiński, Słowacki, Feliński, Tymowski, Kamiński, Gosławski, Korsak, M.Fredro, Brodziński, Zaleski, Odyniec, Lisiecki, Osiński, W.T.Ostrowski.
Cena: 2500