Pozycja 326, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

STĘPOWSKI Janusz - Legenda o masztowej so¶nie. [Wierszem]. W‑wa 1934. Gł. Księg. Wojskowa. 4,s.63, 4 całostronicowe drzeworyty ręcznie kolor, winiety, inicjały, opr.sk. współczesna: skóra be­żo­wa, na wierzchniej okładce złocone zdobienia i napisy.
Wycięte fragmenty karty tyt. naklejone na karcie, minimalne ubytki [podklejone papierem] 5 dolnych rogów, podpis. Całkowite oprac. graf. Atelier Girs-Barcz, drzeworyty sygn. na pł.: Atelier Girs-Barcz 1934. Tekst złożony pismem Bodoni Futura.