Pozycja 325, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ŻEROMSKI Stefan - Popioły. Powieść z końca XVIII i początku XIX wieku. T.1-3. W‑wa 1904. Gebethner i Wolff. 16d, s.383,406,396, opr. psk. współczesna: narożniki i 5ciopolowe grzbiety z brązowej skóry, czarne szyldziki ze złoconą tytulaturą, ozdobne wyklejki, czarne płótno.
Bardzo ładny egzemplarz w ekskluzywnej oprawie. 1 wydanie.
Cena: 1500