Pozycja 324, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

STAFF Leopold - Wiersze zebrane. T.1-5. W‑wa 1955. PIW. 8, z portr. autora, opr. sygn. naklejk±: Kurtiak i Ley Wydawnictwo Artystyczne: jasnopopielaty zamsz, złocone florystyczne zdobienia na grzbietach i okładkach, beżowe sk. szyldziki, złocone napisy, kart. futerał.
Bardzo ładny egzemplarz w ekskluzywnej oprawie. Wiersze w cyklach: I: Sny o potędze, Dzień duszy, Ptakom niebieskim. II: Gał±Ľ kwitn±ca, U¶miechy godzin, W cieniu miecza. III: ŁabędĽ i lira, Tęcza łez i krwi, ¦cieżki polne. IV: Sowim piórem, Żywi±c się w locie, Ucho igielne. V: Wysokie drzewa.
Cena: 1800