Pozycja 323, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

STAFF Leopold - Lirycy francuscy. Wybór poezyj od XII do XX wieku. Wydał i przypisami opatrzył. .. W‑wa 1924. Inst. Wyd. „Biblioteka Polska”. 16d, s.666, okł.oryg. ozdobna rys. A.S.Procajłowicz, opr.pł.oryg.: płótno czerwone, złocone zdobienia i napisy.
Grzbiet oprawy lekko wyblakły, okładka podklejona przy grzbiecie.