Pozycja 321, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ZAŁĘSKI Stanisław - O masonii w Polsce od roku 1742 do 1822. Na źródłach wyłącznie masońskich napisał ks. .. Kraków 1889. Nakł. aut. Druk W. L. Anczyca i Sp. 8,s.IV,372, XXXVI, [4], opr. psk. współczesna, sygn. naklejką: Piękne Książki Warszawa: narożniki i grzbiet z czarnej skóry, złocone napisy i zdobienia: symbole masońskie, karton marmoryzowany.
Stan bardzo dobry. Pieczęć. Zapiski i podkreślenia w tekście. 1 wydanie. Masonia, jej cele i znaczenie, Dzieje masonii od czasów saskich do r.1822, O rytach i ceremoniach masonii polskiej. Ze słowniczkiem rzeczy masońskich i spisem członków lóż polskich.
Cena: 600