Pozycja 319, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

ZAKRZEWSKI Stanisław - Opis grodów i terytoriów z północnej strony Dunaju czyli t. z. Geograf Bawarski. Lwów 1917. Tow. dla Popierania Nauki Pol. 8,s.79,1 tablica -podobizna rkp.; okł.oryg.; opr.kart. marmoryzowana, nie sygn. [Jan Bereziuk]. Archiwum Naukowe, Wyd. Tow. dla Popierania Nauki Pol.
Okładki podklejone, podpis. Opis rękopi¶miennego zabytku łac. z IX w.;w którym po raz pierwszy s± wymienione niektóre nazwy szczepów póĽniejszej Polski. Z indeksem.
Cena: 100