Pozycja 314, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

SŁOWACKI J[uliusz] - Pisma po¶miertne. Wyd. 2 znacznie pomn. staraniem A. Małeckiego. T.1-3. Lwów 1885. Nakł. księg. Gubrynowicza i Schmidta. 16d, s.271, [3],418, [1],426, [1], opr.pł. z epoki: płótno czarne, tłoczone zdobienia, złocone napisy na grzbiecie, na okładkach złocony portret wieszcza.
Ładny egzemplarz, pieczęć własno¶iowa.
Cena: 200