Pozycja 310, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

WILKOMM Maurycy - Atlas państwa roślinnego zawierający 124 tablice kolorowane z 700 rysunkami roślin oraz 165 drzeworytów wśród tekstu szczegółowego, oprac. przez Wł. M. Kozłowskiego. W‑wa 1900. M. Arct. 8,s.II,185, [2], ilustracje na tablicach i w tekście, oprawa: okładki pł.oryg.;grzbiet współcześnie oprawiony skóra, złocone napisy i zdobienia, płótno i skóra zielone.
Podpis na karcie tyt.;poza tym ładny egzemplarz. Ze skorowidzami nazw i terminów polskich oraz nazw i terminów łacińskich.
Cena: 1000