Pozycja 308, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

SIENKIEWICZ Henryk - Na polu chwały. Egz. j.w. Oprawa psk. współczesna, sygn. naklejką: Piękne Książki Warszawa; skóra na narożnikach i grzbiecie brązowa, złocone zdobienia i napisy na grzbiecie, czerwony szyldzik.
Bez oryg. okładki, niewielkie zabrązowienia, podpis.
Cena: 200