Pozycja 306, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

WEYSSENHOFF Józef - Puszcza. Powie¶ć. Z 10 ilustracjami Kamila Mackiewicza. W‑wa 1930. Gebethner i Wolff. Druk W. L. Anczyca i Sp. 8,s.261,10 ilustracji na tablicach, opr. psk. współczesna: narożniki i 5ciopolowy grzbiet z jasnobr±zowej skóry, karton marmoryzowany, tłoczone i złocone zdobienia i tytulatura na grzbiecie, brzegi kart barwione.
Bardzo ładny egzemplarz w efektownej oprawie.