Pozycja 299, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

VIREY J[uliusz] J[ózef] - Historya obyczajów i zmyślności zwierząt, z podziałami metodycznemi i naturalnemi wszystkich ich gromad; kurs czytany w Ateneum królewskiem Paryzkiem, przez. .. Przeł. z franc. i wielu przypisami objaśniona przez Antoniego Wagę. T.1 [z 2]: Zwierzęta kręgowe. W‑wa 1844. S. Orgelbrand. 16d,s.VI,658, opr.pł. XX w.
2 karty uszkodzone, poza tym stan dobry. Autor (1775-1846) był franc. przyrodnikiem, farmaceutą, antropologiem. Przekład cenionego przyrodnika A. Wagi (1799-1890), zoologa, autora wielu rozpraw i dzieł przyrodniczych.
Cena: 300