Pozycja 293, dział WYDAWNICTWA XIX - XXI WIEKU

TUWIM Julian - Jarmark rymów. Wyd. 4. W‑wa 1938. Wyd. J. Przeworskiego. 8,s.VII,226, [1], rysunki w tek¶cie, opr.sk. współczesna, grzbiet 5ciopolowy, złocone zdobienia i napisy na okładce i grzbiecie, brzegi kart barwione.
Ładny egzemplarz. Wiersze i humoreski z lat 1914-33. Rysunki wykonał Pik (W. Daszewski).